Dziękujemy za okazanie wsparcia dla rodziny Kramarczyków z Witkowa.

Państwa przybycie na koncert charytatywny (03.04.2011 r.) było przejawem dobroci serca.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy tak licznie przybyli na koncert charytatywny. Gromadząc się na hali sportowej w Centrum Kultury w Czarnym Borze pokazali Państwo, iż mieszkańcy gminy potrafią okazać dobroć i współczucie dla swoich sąsiadów.
Wykonawcom:
Różyczkom Maryi, Góralskiej Kapeli i Zespołowi Janicki oraz Zespołowi Pająki, którzy wystąpili całkowicie za darmo i dostarczyli wielu wspaniałych muzycznych wrażeń.
Klubowi Sportowemu „HEROS”, którego zawodnicy zaprezentowali metody i techniki zapasów (trener Dariusz Piaskowski)
Prowadzącemu Koncert Panu Mariuszowi Ciągło
Dyrektorom szkół podstawowych z Czarnego Boru Pani Donacie Młodziankowskiej-Rokicie i Witkowa Pani Barbarze Gryce oraz dyrektorowi Gimnazjum Panu Andrzejowi Brodzie
Księdzu Proboszczowi Władysławowi Stępniakowi za udostępnienie i sprzedaż książki o Czarnym Borze.
Uczniom Szkół Podstawowych z Czarnego Boru i Witkowa oraz Gimnazjum w Czarnym Borze, którzy wykonali sprzedawane podczas kiermaszu ozdoby wielkanocne
Radzie Rodziców z Witkowa i Czarnego Boru za smaczne wypieki i potrawy regionalne
Za nagłośnienie Panu Jarosławowi Buzarewiczowi oraz akustykom Radkowi Markowskiemu i Maćkowi Dziubie
Panu Michałowi Szwed za bezpłatny transport nagłośnienia.

Dziękujemy tym, którzy przygotowali halę sportową na koncert (min. Krystynie Chlipale, Lilli Ladenberger, Mirosławowi Żeliszewskiemu)
oraz wszystkim zaangażowanym w tą dobroczynną imprezę, która była dowodem na to, że mieszkańcy naszej gminy mają wielkie serce
Państwo Kramarczykowie ogromnie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do koncertu.

Łączna kwota dochodu to 6.156,22 zł